Интервью с представителем компании Беттертон, слуховые аппараты в Украине

24.06.2012 / Интервью

Здравствуйте уважаемые читатели!

Сегодня в гостях у блога лор онлайн, человек с более чем 20-ти летним опытом работы в сфере слухопротезирования, заместитель директора компании Беттертон – Палей Анатолий Адамович.

Компания Беттертон представляет на рынке услугу слухопротезирования. Эта услуга включает в себя качественную диагностику слуха, подбор, настройку и продажу слуховых аппаратов. Напомню, слуховые аппараты на сегодняшний день являются пока единственным возможным вариантом компенсации потери слуха у слабослышащих людей. Как я писал ранее, в статье про нейросенсорную тугоухость, хроническая потеря слуха медикаментозному лечению не поддается.

Беттертон — официальный представитель американской компании  Starkey в Украине, одного из лидеров в производстве слуховых аппаратов не только в США но и в мире.

Итак, Анатолий Адамович любезно согласился дать краткое интервью для меня и конечно же для вас, дорогие читатели.

 1.Анатолій Адамович,  які фактори зазвичай викликають погіршення слуху  і  чи можна скорегувати цю проблему без підбору слухового апарату?

Сьогодні порушеннями слуху страждають більше 1млрд. людей по всьому світу. Втрата слуху або його зниження робить життя людини неповноцінною і призводить до появи певних проблем у спілкуванні — в повсякденному житті і на роботі.

Причини зниження або втрати слуху різноманітні. Це можуть бути спадкові чинники, високий рівень шуму, ускладнення від перенесених захворювань, вікові зміни, професійні особливості роботи та багато іншого. Але втрата слуху не є вироком. На сьогоднішній день ще немає рішення, як вилікувати слух, але повернути його можна ¬ за допомогою слухового апарата. Сучасні технології дозволяють компенсувати втрату, при цьому забезпечити пацієнту комфортне носіння та навіть непомітність слухового апарату для оточуючих!

Слуховий апарат — це електронний  пристрій, який зазвичай носиться за вухом чи в вушному каналі. Він складається з мікрофона, телефона (тобто динаміка) і підсилювача-мікрочіпа, який живиться від крихітної батарейки. Завдяки останнім досягненням в області цифрової технології та сучасної електроніки, сучасні слухові апарати можуть бути такими маленькими, що їх практично не помітно. Але, не дивлячись на невеликий розмір сучасних слухових апаратів, зберігається висока якість відтворення звуку. Сучасні технології дозволяють компенсувати втрату, при цьому забезпечити пацієнту комфортне носіння та навіть непомітність слухового апарату для оточуючих!

 2. Які особливості слухових апаратів повинні враховувати люди, що потребують корекції слуху?

До цих пір існує безліч непорозумінь, що стосуються використання слухових апаратів. Деякі до сих пір думають, що:

• слухові апарати великі і незручні;
• слухові апарати занадто помітні для оточуючих;
• слухові апарати безперервно свистять;
• слухові апарати важко використовувати і обслуговувати.
На щастя, це все не так. Найменші слухові апарати (для невеликих втрат слуху) на сьогоднішній день не більше кавового зернятка. Проблема свисту (зворотний зв’язок) у більшості слухових апаратів вирішена. Більшість сучасних слухових апаратів працює автоматично, без регулювання, і настроюються відповідно до індивідуальних потреб користувача. Тому їх дуже просто використовувати.

Слуховий апарат не може повністю відновити нормальний слух. Однак, сучасний слуховий апарат здатний ефективно вирішити багато проблем, з якими стикається людина з порушеним слухом в повсякденному житті.

 3. В чому різниця між завушними та внутрішньо вушними слуховими апаратами?

 

За місцем носіння розрізняють кишенькові, завушні і внутрішньовушні слухові апарати. Кишенькові слухові апарати з’явилися на зорі слухопротезування, на даний момент застосування їх дуже обмежена. Завушні слухові апарати розміщуються за вухом, вони мініатюрні, витончені, мають привабливий дизайн. Ці апарати здатні компенсувати будь-яку втрату слуху, але повинні бути доповнені індивідуальною вушною вкладкою. Внутрішньовушні слухові апарати розміщуються в слуховому проході. Вони виготовляються індивідуально по зліпку слухового проходу. Такі апарати малопомітні, вкрай мініатюрні, комфортні у використанні. Але внутрішньовушні апарати мають обмежене застосування, оскільки призначені для слабких і середніх втрат слуху. При цьому, анатомічні особливості слухового проходу деяких людей можуть не дозволити виготовити для них внутрішньовушний слуховий апарат.

 4.Чи доводилося вашим фахівцям підбирати заміну слуховим апаратам, які з тих чи інших причин не підходили клієнту?

 

Причиною сенсоневральної (нейросенсорної) приглухуватості є патологія внутрішнього вуха, в результаті якої равлик втрачає здатність перетворювати механічні звукові коливання в електричні імпульси, що сприймаються мозком. Якщо ця здатність загублена настільки, що слуховий апарат не може допомогти, застосовується інший метод протезування слуху — кохлеарна імплантація (cochlea — равлик внутрішнього вуха). У цьому методі протезування функції вуха виконує особливий прилад — кохлеарний імплант, який являє собою складну електронну систему. В ході хірургічної операції під загальним наркозом імплант імплантується під шкіру за вушною раковиною, а електрод вводиться всередину равлика. Мікрофон вловлює звуки і направляє в процесор. Процесор кодує звук і перетворює його в послідовність електричних імпульсів, які передаються на приймач імпланта і через електрод по слуховому нерву в мозок. Таким чином, кохлеарний імплант принципово відрізняється від слухового апарату, оскільки не підсилює звук, а переводить його на «мову», зрозумілу мозку

 6. Які найстарші (наймолодші) пацієнти зверталися до ваших фахівців?

 

Серед наших клієнтів Вілесов Г., автор книги «Как дожить до 90лет, не болея!»,  який постійно користувався двома слуховими апаратами, отримуючи можливість вести досить активний спосіб життя, незважаючи на похилий вік.

 7.  З якого віку ви б порадили звернути увагу на діагностику слуху, щоб принаймні зберегти його в стабільному стані?

Зміни слуху відбуваються поступово, роками. Але не тільки літні люди стикаються з проблемами слуху. У групі ризику знаходяться і молоді люди, які не уявляють свого існування гучної музики, яка звучить з навушників. Для дітей втрата слуху є важким випробуванням, тому що для повноцінного розвитку дитині необхідно чути і розрізняти звуки і мова, повноцінно вчитися і спілкуватися нарівні з однолітками.

На жаль, помічено, що проміжок часу, від того моменту, коли людина помітила, що чує гірше, до моменту, коли вона починає користуватися слуховими апаратами, складає, в середньому, 6-7років. Тому дуже важливо при найменших сигналах щодо порушення слуху звернутися до фахівців, які зможуть визначити ступінь його втрати, характер і причину його зниження.

 8. З якими слуховими аппаратами працює компанія «БЕТТЕРТОН», одним з засновників якої Ви є?

«БЕТТЕРТОН» представляє в Україні інтереси американської корпорації Starkey (www.starkey.com) – одного з світових лідерів слухової індустрії з 44-річним досвідом роботи в даній галузі. Вона є глобальним лідером інновацій для поліпшення якості життя осіб з порушеннями слуху. Виробами від Starkey скористалися екс-президенти СШа Рональд Рейган і Біл Клінтон, а також інші відомі люди.  Корпорація Starkey сьогодні- це:             -понад 3500 співробітників;

-дистрибьютори в 115 країнах ;

-представництва в 25 країнах;

-близько 1млн. СА на рік;

-кожен 10-й СА в світі.

Співробітництво з такою поважною корпорацією покладає і на компанію «БЕТТЕРТОН» велику відповідальність, яка своєю місією визначила «Надання Найкращих Рішень для осіб з порушеннями слуху на основі використання сучасних технологій та комплексного підходу до кожного Клієнта». В нашому асортименті дуже широка лінійка виробів: від потужних завушних до мініатюрних  внутрішньоканальних слухових апаратів, як економ-класу, так і преміум-рівня.

 

Ну что же, мне остается только сказать спасибо за полноценные ответы на мои вопросы, и пожелать молодой, но уже достаточно сформировавшейся на рынке Украины, компании Беттертон, процветания и исключительно благодарных клиентов.

Уважаемые читатели, рекомендую подписаться на новые статьи блога, впереди будет еще много интересных материалов. Другие статьи блога смотрите на этой странице, 100% найдете для себя актуальную информацию.

Не забудьте использовать кнопки соц. сетей в знак благодарности автору.

С уважением, лор врач, автор блога лор онлайн, Владимир

Спасибо Вам за оценку статьи и репост!



Комментарии: 1
  1. 26.11.2012 в 20:34 – Ответить

    Спасибо. Прочитал с интересом, и вообще полезный у Вас блог

Добавить комментарий